Про нас

onas1В Україні з 01 серпня 2016 року всі державні підприємства і господарства зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг через електронну систему ProZorro. Нова система відкриває можливості і дозволяє:

  • зробити процес проведення тендера більш прозорим і публічним;
  • заощадити бюджетні гроші;
  • протистояти корупції;
  • активно брати участь у державних закупівлях компаніям малого і середнього бізнесу;
  • проводити аналіз і вести статистику тендерів по конкретних компаніях;
  • інші можливості.

Подібна система електронних закупівель була впроваджена в європейських країнах раніше, і вона дала відчутні результати у вигляді економії державних грошей і боротьбі з корупцією з одного боку, і можливості отримувати прибуток більшій кількості компаній постачальників за рахунок участі в тендерах з іншого боку. У нашій країні ця система впроваджена порівняно недавно, але вже зараз можна говорити про позитивний ефект і економію бюджету.

Сама по собі система державних закупівель “Прозорро» не має на увазі прямого підключення, вона працює через платформу «Держзакупівлі онлайн», на якій ви можете зареєструватися і взяти участь в тендері в якості постачальника товарів або послуг, або ж в якості замовника.

Ми є представництвом «Держзакупівлі онлайн» в місті Запоріжжя і Запорізької області, і будь-яке підприємство міста і області, хто захоче взяти участь в тендері державних закупівель, може це здійснити з нашою допомогою. Взяти участь в тендері за допомогою нашого сайту можна за заявкою будь-якого держпідприємства України, а не тільки бюджетних організацій Запоріжжя та області.

Ваша компанія хоче приєднатися до «Держзакупівлі онлайн», ми допоможемо вам у цьому, і надамо необхідну для цього інформацію. Також відповіді на багато питань ви можете знайти на сторінках нашого інтернет ресурсу.