Релізація майна банків

bank2За допомогою нашого інтернет сайту ви зможете взяти участь в торгах по реалізації майна банків Запоріжжя, які ліквідуються. Як замовник інтернет аукціону виступає «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб», а виконавча дирекція фонду визначає початкову вартість майна (матеріальні або нематеріальні активи). Як проходять самі торги? Інтернет аукціон з продажу власності ліквідованих банків проходить в публічному форматі, і в ньому можуть взяти участь всі бажаючі на стороні безпосередньо самих учасників торгів, або на стороні незалежних спостерігачів. Торги відбуваються за такими етапами:
• підготовка до публічних електронних торгів з наданням необхідної інформації про лот (предмет продажу);
• публікація оголошення про торги із зазначенням власності, виставленої на продаж;
• реєстрація учасників аукціону;
• період ознайомлення з майном, аж до безпосереднього фактичного відвідування власності, якщо мова йде про матеріальні активи;
• проведення торгів, які представляють собою аукціон. Час і дату проведення аукціону всі учасники будуть знати заздалегідь;
• визначення переможця торгів з реалізації власності ліквідованих банків, і висновок з ним договору купівлі-продажу.
Учасники торгів вносять певну суму (грошове забезпечення), що дає їм право брати активну участь в торгах і призначати свою ціну під час проведення аукціону, а також придбати майно, що реалізується, в разі перемоги. Решта охочих можуть пасивно спостерігати за торгами в режимі онлайн безкоштовно. Для цього вам необхідно зареєструватися на нашому сайті і вибрати аукціон.
Проведення торгів по реалізації майна банків, що ліквідуються, проходить в публічному і зручному форматі, ви онлайн можете придбати власність, яка вас цікавить. Для замовника це можливість отримати максимальну ціну за лот за допомогою інтернет аукціону.