Навчання системі Прозорро

Офіційний сертифікований електронний майданчик «Держзакупівлі онлайн» дозволяє замовникам (державним компаніям і організаціям) реалізовувати закупівлі, що проводяться відповідно до Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, а учасникам (потенційним постачальникам і незалежним громадським спостерігачам) брати участь в торгах. Однак роль «Держзакупівлі онлайн» на цьому далеко не закінчується. Ми надаємо консультаційні послуги по роботі системи, а також забезпечуємо методичною, організаційною, експертною та юридичною допомогою учасників системи. З нашою допомогою участь в тендерах, а також їх організація для замовників спрощується і автоматизується. Ми активно сприяємо розвитку прозорості і публічності у сфері державних закупівель, а це, як підсумок, призводить до відчутної економії бюджету нашої країни. Для учасників це можливість отримати додатковий дохід за рахунок участі в тендерах на чесній конкурентній основі.

Важливою складовою участі в держзакупівлі Prozorro за допомогою інтернет майданчика «Держзакупівлі онлайн» є дотримання всіх правил, норм і термінів публікації документів, зазначених в Законі. Крім того, для нових учасників торгів, хто вирішив отримати додаткову статтю доходу, завдяки участі в держтендерах, ми проводимо постійне навчання та надаємо консультаційні послуги. Це стосується і замовників, адже тепер закупівлі вони зобов’язані проводити за допомогою електронної системи з урахуванням всіх нюансів, обумовлених в Законі.

Сама по собі участь в торгах не є складною, проте отримання практичного досвіду грає тут провідну роль. Саме тому ми приділяємо навчанню наших користувачів велику увагу.