Семінари держзакупівлі Прозорро

Використання публічних електронних закупівель Prozorro, здійснюване державними компаніями та установами, з 01 серпня 2016 року стало обов’язковим. Такий перехід також має на увазі і повну зміну всієї процедури проведення державних тендерів, як для замовників-держпідприємств, так і для учасників – потенційних постачальників. Саме тому офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі онлайн» проводить семінари в самих різних областях нашої країни з метою навчання і надання консультаційної допомоги в роботі з електронним форматом проведення закупівель.

Метою семінарів є розкриття та пояснення законодавчої бази, юридичні аспекти роботи системи електронних торгів, теоретична база і безпосереднє отримання практичного досвіду роботи на порталі «Держзакупівлі онлайн» Прозорро усіма бажаючими учасниками наших семінарів.

Залучення до участі в тендері все більшого числа потенційних постачальників дозволяє реалізувати повноцінне конкурентне середовище, що позитивно позначається на кінцевій вартості закупівлі, яка в договорі менша за очікувану (закладену), а це пряма економія бюджету. Для самих учасників це можливість отримання додаткової статті доходу. Адже тепер участь в державних закупівлях істотно спрощено. Не потрібно задіяти цілий штат співробітників, а сама підготовка електронних документів займає 1-2 години робочого часу одного працівника, що мінімізує витрати учасника.

Семінари, що проводяться «Держзакупівлі онлайн», корисні і для замовників, на яких безпосередньо діє Закон «Про державні закупівлі» № 922-VIII, і для учасників, у яких є можливість збільшити дохід своєї компанії за рахунок чесного конкурентного аукціону, при поставках товарів, робіт або послуг держкомпаніям.