Тендери Прозорро

Впровадження нового публічного електронного формату проведення тендерів із закупівлі товарів, послуг і робіт державними компаніями, дозволяє залучити більшу кількість компаній – потенційних постачальників (учасників). Тепер взяти участь в тендері стало значно простіше, а щоб перемогти в ньому, вам необхідно надати найкращу цінову пропозицію в період проведення аукціону. Самі торги стали прозорими, а конкуренція в них рівноправна, що відкриває великі можливості для бізнесу, особливо це стосується малих і середніх підприємств і приватників. Тепер виграти тендер цілком реально.

Система електронних торгів Прозорро працює через офіційні інтернет майданчики, які отримали відповідний сертифікат. Одним з провідних майданчиків Prozorro є компанія «Держзакупівлі онлайн», на її порталі у вас є можливість брати участь в тендерах в якості постачальників, або розміщувати закупівлі на правах замовників.

Початківцю учаснику зовсім не важко користуватися порталом «Держзакупівлі онлайн». Щоб взяти участь в тендері що вас цікавить, вам досить пройти процедуру реєстрації, а потім у вікні пошуку ввести ключові для вашої продукції або послуги слова. У випадаючому вікні ви зможете розглянути список тендерів за встановленим вами фільтром, вибрати найбільш цікавий для вас, або кілька, і висловити бажання прийняти в ньому участь.

Етапи проведення тендера завжди однакові, тому вам достатньо отримати практичний досвід участі в одному або двох, і ви зможете для себе відкрити нові можливості отримання прибутку.

Після оголошення тендера і розміщення тендерної документації, учасники мають можливість задати замовнику уточнюючі питання, на це відводиться окремий проміжок часу, зазвичай кілька днів. Потім настає період часу прийому тендерних пропозицій від учасників. Після закінчення цього періоду проводиться відкритий аукціон, де учасники можуть дати найбільш вигідну ціну серед своїх конкурентів, щоб виграти торги. Про час проведення аукціону повідомляється заздалегідь. За результатами аукціону визначається переможець, з яким замовник укладає договір за умови, що переможець проходить кваліфікацію.

Учасникам не потрібно нікуди їздити, а також готувати величезну купу паперової документації. На порталі «Держзакупівлі онлайн» все проходить в електронному форматі онлайн, і не займає багато часу.