Тренінги по закупкам Прозорро

Офіційний інтернет майданчик системи Прозорро «Держзакупівлі онлайн» проводить тренінги по роботі в системі електронних закупівель товарів, послуг або робіт, що проводяться державними підприємствами або організаціями. Наші тренінги будуть корисні замовникам – держкомпаніям, а також учасникам торгів – потенційним постачальникам. Для учасників тренінгів ми висвітлюємо найбільш важливі аспекти законодавства, юридичні та правові норми роботи системи Prozorro, пропонуємо теоретичні та практичні навички роботи.

Для замовників наші тренінги будуть корисні, так як уповноважені особи або тендерний комітет на підприємстві ознайомляться з нововведеннями і змінами в законодавчій базі, зможуть виробити для себе оптимальний механізм проведення допорогових і надпорогових закупівель. Адже проведення тендера з боку замовника вимагає виконання цілого переліку правил і норм, описаних в Законі «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, а також інших нормативних документів. Тренінги висвітлюють багато аспектів і нюанси роботи в системі електронних торгів, а це дозволить вам уникнути помилок.

Для учасників електронних торгів, які виступають в ролі потенційних постачальників, наші тренінги допоможуть розкрити для вашого бізнесу абсолютно нову статтю доходу, яка з’явиться від постійної участі в державних закупівлях. Публічний формат проведення торгів, а також рівноправне конкурентне середовище дозволять вигравати тендери, якщо бізнес-компанія зможе надати найбільш вигідну тендерну пропозицію під час проведення аукціону. При цьому простота роботи з системою «Держзакупівлі онлайн» Прозорро допоможе вам брати участь відразу в декількох тендерах в день, і для цього вам не потрібно створювати окремий відділ на підприємстві, а це відчутна економія витрат з великими можливостями збільшення прибутку компанії.

Тренінги по роботі в системі електронних торгів допоможуть вам розкрити нові можливості!