Всесвітній банк здійснює закупівлі через систему Прозорро

У серпні 2017 року Світовий банк завершив перевірку системи ProZorro на предмет відповідності її вимогам багатосторонніх банків розвитку з проведення електронних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів. І вже 06 квітня 2018 року оголосив перші торги.

Всесвітній банк виділяє великі кошти на реалізацію різноманітних проектів, куди входять і закупівлі товарів, робіт або послуг. Для таких проектів в Україні закупівлі будуть проходити за допомогою системи електронних торгів Прозорро.

Про це так висловився перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов: «Для нас честь, що поважні міжнародні організації готові замість власних процедур використовувати українські національні процедури. Кілька років тому ця новина могла б здатися жартом, але сьогодні перші закупівлі для проектів Світового банку вже в ProZorro. Ми будемо дуже раді, якщо інші міжнародні організації та донори виявлять бажання закуповувати онлайн через систему. Я впевнений, що це тільки полегшить їхнє життя».

Гроші Світового банку виділяються, в тому числі і в обласні і міські бюджети. І бажання витрачати їх максимально прозоро і при здоровій конкуренції, є цілком зрозумілим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *