Професіоналізм в закупівлях Прозорро – спосіб досягнення мети держустанови

Дуже часто державна організація, при здійсненні закупівель в системі Прозорро, головну увагу приділяє правильності проведення процедури закупівлі. Це не дивно, так як за порушення можливі штрафи та скасування тендера. Однак мало приділяється уваги стратегічному управлінню закупівлями. Саме цьому були присвячені навчальні семінари, які проходили в 2017 році.

Головною темою семінарів було «Управління стратегією закупівель». Семінари проходили в Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Сватове і Станиці-Луганській, і в них взяли участь більше 150 членів тендерних комітетів або уповноважених осіб. Тренінги були безкоштовними для учасників і проводилися за сприяння міжнародного фонду «Відродження» та проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугами» за підтримки USAID, UKaid і Eurasia Foundation.

На семінарах підіймалися питання необхідності правильного визначення стратегічних цілей своїх організацій, учасники навчалися розділяти потреби по закупкам і виділяти ресурси для ефективної реалізації стратегічних закупівель.

Організатори тренінгів не планують зупинятися у своїй діяльності і в 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *