За 2 роки існування Прозорро вдалося заощадити близько 52 млрд гривень

У серпні цього року виповнилося 2 роки з моменту офіційного введення електронної системи державних закупівель Прозорро. За цей час вдалося заощадити бюджетних коштів на суму в 52 мільярди гривень, і провести більше 2 мільйонів тендерів.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, на своїй сторінці в Facebook так прокоментував дворічний період існування Прозорро: «Сьогодні два роки з моменту повного переходу всіх закупівель в Україні в електронний формат. Ми не можемо побудувати окремо взятий рай ProZorro, де все буде ідеально, незважаючи на життя поруч. Але ми можемо показати приклад змін, можемо штовхати систему вперед, можемо побудувати нову державну службу в ДП “Прозорро” і департаменті громадських закупівель і можемо стати тією киркою, яка проб’є скелю хоча б в одному місці!»

Система державних закупівель ProZorro отримала на конкурсі CitiT4I – Challenge, що проходив в Індії в 2017 році визнання, як кращий антикорупційний стартап світу. А в 2018 році антикорупційну нагороду від C5 Accelerate і USA Institute of Peace на конкурсі «The Shield in the Cloud Innovation Challenge».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *